OBOZY PIŁKARSKIE

Obozy piłkarskie

Obozy piłkarskie idealne rozwiązanie dla każdego kto chce połączyć wakacyjny wypoczynek z możliwością uczestnictwa w szeregu świetnie dobranych planów treningowych. Pod czujnym okiem trenerów poznasz technikę niezbędną do lepszej gry na boisku. Obozy piłkarskie oferują ciekawy program oraz moc atrakcji, nie ograniczamy się jedynie do nudnych sparingów, do każdego z uczestników podchodzimy indywidualne i staramy się w jak najlepszy sposób przekazać naszą wiedzę.

Piłka nożna dla każdego

Obozy piłkarskie kierowane dla wszystkich, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z piłką lub dopiero ją zaczynają. To właśnie tutaj zdobędziesz wiedzę, poprawisz swoją kondycję oraz poznasz nowych ludzi. To właśnie my zapewnimy ci możliwość doszkolenia swoich umiejętności oraz nauczymy czegoś nowego. Organizowane przez nas obozy piłkarskie, to nie tylko świetna zabawa, przede wszystkich to aktywne wakacje. Jeśli tak samo jak nasza kadra stawiasz na zdrowy styl życia, a dodatkowo twoją pasją jest piłka nożna, zapraszamy na Nasze obozy piłkarskie.

OFERTA CENOWA Wszystkie pokoje w naszym osrodku posiadają standard porównywalny do 2-3 gwiazdkowego hotelu (tylko brak recepcji).

1

Seniorzy

koszt zakwaterowania i wyżywienia dla seniorów wynosi 108 zł/osobodzień (z VAT 8 %)

2

juniorzy starsi

koszt zakwaterowania i wyżywienia dla juniorów starszych wynosi 100 zł/osobodzień (z 8 % VAT)

3

grupy młodsze

koszt zakwaterowania i wyżywienia dla grup młodszych od 80 zł/osobodzień (z VAT 8 %)

4

seniorki ekstraklasy

zorganizujemy również pobyt dla seniorek ekstraklasy z wyżywieniem w/g zaleceń zamawiającego w cenach negocjowalnych

Aby dowiedzieć się więcej

Zadzwoń

Telefon +48 606 164 705